Sitemize Hos Geldiniz Dostsesli.Com
ajans180
14 Ağustos 2021
11:16
145 Kez Okundu

Hiyaa Yayıncı Olma Para Kazanma

Para kazanmanıza yardımcı uygulamalar genellikle size verdiği bir görevi yaptırma prensibiyle ilerlemektedir. Örnek olarak en çok para kazandırma uygulamaları anket doldurma görevleri vermektedir.

Yalnızca verdiği görevin yapılması neticesinde para kazandıran uygulamalar yok elbette. Kullanmadığınız eşyalalrınızı satabileceğiniz, yaptığınız alışverişte cashback veren, reklam izleterek ya da oyun oynatarak para kazandıran uygulamalar da bulunmaktadır.

İnternetten gelir elde etmenize sağlayan uygulamaların mantığı genellikle aynıdır. 

Para Kazanma Uygulamaları Hangi Cihazlarda Kullanılır?

Güncelliğini yitirmemiş son teknoloji sayılabilecek bir akıllı cihazınız illaki elinizde vardır. İOS ya da Android  cep telefonu ya da tablet bilgisayarınız varsa ek gelir elde edebileceğiniz mobil uygulamaları cihazınıza yükleyebilrisiniz.

1. Bounty

Bounty mobil uygulaması sizden basit görevler gerçekleştirmenizi istiyor. Gezerken ya da oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Para kazandıran uygulamaların başında gelen Bounty, oldukça popüler bir para kazandıran mobil uygulama.

2. Money App

Money App para kazandıran  uygulamalardan biri. iOS versiyonu da olan uygulamanın kullanıcı puanları ve yorumları oldukça yüksek.

3. Hadi

Hadi uygulaması Türkiye’nin ilk canlı yayın ile para kazandıran uygulama bilgi yarışması olma özelliğini taşımaktadır. Her akşam canlı yayın açan Hadi uygulaması ,çok çeşitli kategorilerde bilgi yarışmaları düzenliyor. Tüm sorulara  doğru cevap veren izleyenler para ödülü alıyor.

4. Oyna Kazan

Bu uygulama da Hadi uygulaması gibi yine canlı bilgi yarışması şeklinde para kazandıran uygulamalar arasında yerini alıyor. Türkiye’nin yarışmacılarına en çok para kazandıran uygulamalar arasında başı çekiyor. Canlı bilgi yarışması olarak tanına Oyna Kazan, yarışmada son 1 yarışmacı kalana kadar ödül dağıtmaya devam ediyor.

Bu yazımızda son zamanların en popüler para kazanma yollarından olan
Hiyaa yayıncı olma para kazanma işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi anlatacağız. Hiya canlı yayın yaparak gelir elde edebileceğiniz. Şu ana kadar çıkmış en iyi platformlardan bir tanesidir. Diğer canlı yayın para kazanma uygulamalarından  farklı olarak belirli bir ödeme alt limitine ulaştığınızda ödeme yapmaktadır. 

Nonolive Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle canlı yayın yapmak istediğiniz hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Hiyaa hesap oluşturma işlemini yaparken gerçek kişiler bilgilerinizi verdiğinizden emin olun. Hesabınızı yarattıktan sonra bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan canlı yayın açıp para kazanabilirsiniz. Hiyaa yayıncı olma para kazanma konusunda bazı yöntemler vardır. Bunlardan en bilineni öncelikle açacağınız canlı yayınlardan hediye ve bağış toplayarak gelir elde edebilirsiniz. Bu yöntem haricinde daha fazla gelir elde etmek istiyorsanız günlük verilen görevleri yerine getirerek para kazanma işlemini tercih edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse sizden 4 saat canlı yayın yapmanız istenebilir. Bu işlemleri yapmanız karşılığında da dolar bazlı gelir elde edebilirsiniz.

Nonolive Hediye Fiyatları

Hiyaa canlı yayın uygulamasında gönderilen hediyelerin kaç jetona denk geldiğini açıklayalım. Herhangi birine hediye gönderebilmeniz için göndermek istediğniiz hediye değerinde jetonunuz olması gerekmektedir. Hiyaa’dan para kazanmak için birkaç yöntem bulunmakta ama en çok kazanç elde edebileceğiniz yöntemi ilk olarak yazalım.Hiyaa’da ajanslar ile anlaşmalı yayıncı olarak canlı yayın açabilirsiniz. Bu sayede sözleşmede belirtilen aylık canlı yayın saati kotasını doldurarak sanki maaş alarak çalışan biri gibi kazanç sağlayabilirsiniz . Ama ajanslarla anlaşmalı yayıncı olabilmeniz için yayınlarınız iyi bir izlenme sayısına sahip olmanız gerekmektedir. Aksi bir durumda Hiyaa tarafından sözleşme alamayabilir ve biraz sancılı bir süreç yaşayabilirsiniz.

İzleyici Sayısını Artırmak İçin Ne Yapılmalıdır? 

Yayınınızı izleyen izleyici sayınızı arttırabilmek için, yayın linkinizi  sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bu sayede sosyal medyadaki arkadaşlarınız ve takipçilerinizi  yayınıza davet edebilirsiniz. Hatırı sayılır bir izlenme sayısına erişmeniz durumunda sözleşmeli yayıncı olmak için ajanslardan teklif alabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir yayın ajansına başvuru yaparak sözleşmeli yayıncı olabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ajansa bağlı olarak yaptığınız canlı yayınlardan, bağlı olduğunuz ajans bir miktar komisyon alacaktır.

admin hakkında:
Merhabalar Sevgili Ziyaretcimiz. Hakkimizdaki Bölümde Sizlere Az’da olsa kendimden Bahsetmek istiyorum. Ben ilkpanel.com ilkpanel’ Sahibi.. Site Açtırmak istiyorsaniz Sadece Benimle irtibata Geciniz.. Biz Burdayız Peki ya Siz ? Farklıyız Bizimle Farklısınız. Tel 0538 872 97 72Skype Adresimiz: ilkpanel Email Adresimiz: ilkpanel1@gmail.com Bizi Takip Ettiğiniz icin Tesekkürler..

Cevap Yazın

ilkPanel.Com Black temasi