Sitemize Hos Geldiniz Dostsesli.Com
BtcTurk
08 Mayıs 2021
11:39
59 Kez Okundu

BtcTurk | PRO farklı kriptoparalar, gerçek zamanlı grafikler, grafik analiz araçları ve indikatörler ile profesyoneller için gelişmiş bir alım satım deneyimi sunar.

BtcTurk | PRO mobil uygulaması ile kriptopara alım satım platformu cebinizde! BtcTurk, 2.5 milyondan fazla kullanıcısı ile Türkiye’nin ilk ve en büyük Bitcoin ve .

BtcTurk | Pro Hakkında

2013 yılında kurulan BtcTurk, merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunan merkezi bir borsadır. Türkiye’de türünün ilk borsası ve dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para borsası olduğunu iddia ediyor. BtcTurk, 3.000.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya hizmet verdiğini iddia ediyor ve beş Türk bankasıyla entegrasyonu sayesinde Türk Lirası para yatırma ve çekme işlemlerine izin veriyor – bu hizmet haftanın yedi günü 24 saat mevcuttur. BtcTurk şu anda Türk Lirası, USDT ve BTC çiftleri sunmaktadır. BtcTurk | PRO, küresel olarak 7 kıtadan kullanıcıları kabul eder. BtcTurk’e üye olanlar | PRO, Türk kullanıcılarla ticaret yapabilir, daha düşük döviz ücretlerinden yararlanabilir ve herhangi bir transfer ücreti olmadan kripto para çekebilir.
admin hakkında:
Merhabalar Sevgili Ziyaretcimiz. Hakkimizdaki Bölümde Sizlere Az’da olsa kendimden Bahsetmek istiyorum. Ben ilkpanel.com ilkpanel’ Sahibi.. Site Açtırmak istiyorsaniz Sadece Benimle irtibata Geciniz.. Biz Burdayız Peki ya Siz ? Farklıyız Bizimle Farklısınız. Tel 0538 872 97 72Skype Adresimiz: ilkpanel Email Adresimiz: ilkpanel1@gmail.com Bizi Takip Ettiğiniz icin Tesekkürler..

Cevap Yazın

ilkPanel.Com Black temasi