Sitemize Hos Geldiniz Dostsesli.Com
BTT
08 Mayıs 2021
12:12
60 Kez Okundu

BitTorrent düşeni kırdı, yeni ralliye mi hazırlanıyor? BTT coin 7 Mayıs 8 farklı grafik yorum analiz Düşen trendi kıran BitTorrent (BTT) coin için yeni ralli mi soruları gelmeye başladı. BitTorrent coin için yapılan son analizler tarafından gösterilen yeni hedefler 8 farklı analist tarafından grafikli yorumlandı. Haberin Tamamı İçin:

Kripto para borsalarında 6 Mayıs itibariyle bazı alt coin’lerde kırılımlar meydana geldi. Düşen kırılımı meydana gelen coin’ler arasında BTT coin’de bulunuyor. Uzun süredir tırmanış için bekleyen ve yatırımcısı terste kalan BitTorrent coin için 7 Mayıs en yeni grafik analiz ve yorumları haberimizden inceleyebilirsiniz. Haber; BTT coin son 5 günlük grafik analizi ve toplamda 8 farklı kişisel yorumlardan oluşmaktadır.  Lütfen haberin tamamını okuyup yorum yapmanızı önemle rica ederiz. Paylaşılan grafik ve analizler “Yatırım Tavsiyesi İçermemektedir!” Haberin

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri – 7 Mayıs 2021 – İstanbul BitTorrent (BTT) coin için bekleyenler 6 Mayıs Perşembe günü başlayan yükselişle birlikte düşenin kırlıldığına şahit oldu. Pek çok yorumda ise yeni bir ralli hazırlığı benzetmesi yapılmış durumda. Peki Haftanın son iş günü Cuma günü grafikler BTT coin için hangi hedef ve yeni seviyeleri işaret ediyor? Yapılan son grafik yorumlar haberimizde. 5 Mayıs tarihinde 0,006317 USDT seviyesinden başlayan tırmanış, bir anda 0,007388 seviyelerine geldi. gün boyu 6 Mayıs itibariyle inen çıkan bir grafikle işlem seyirleri gerçekleşen BTT coin 6 Mayıs sıçramasıyla 0,0082139 USDT seviyesine kadar ilerledi. Haberimizin hazırlandığı sırada ise yeniden yükselişe geçen Bittorrent şu sıralarda 0,0079500 USDT seviyelerinden işlem görüyor. BTT coin son 24 saatte yüzde 10 üzerinden değer kazandı. Haberin Tamamı İçin:

admin hakkında:
Merhabalar Sevgili Ziyaretcimiz. Hakkimizdaki Bölümde Sizlere Az’da olsa kendimden Bahsetmek istiyorum. Ben ilkpanel.com ilkpanel’ Sahibi.. Site Açtırmak istiyorsaniz Sadece Benimle irtibata Geciniz.. Biz Burdayız Peki ya Siz ? Farklıyız Bizimle Farklısınız. Tel 0538 872 97 72Skype Adresimiz: ilkpanel Email Adresimiz: ilkpanel1@gmail.com Bizi Takip Ettiğiniz icin Tesekkürler..

Cevap Yazın

ilkPanel.Com Black temasi